Meksikos „Grand Prix“ šeimininkai Hardwellas

Anonim

Motosportas ir muzika susivienijo per Meksikos Grand Prix, kai Nyderlandų didžėjus Hardwellas grojo gyvai 50 000 F1 gerbėjų.

Savaitgalį vykusiame Meksikos mirusiųjų dienos - „Día de Muertos“ - minėjime ir, kai Lewisas Hamiltonas pretenduoja į pasaulio čempionatą, gerbėjai ir vairuotojai mėgavosi pirmuoju didžėjų rinkiniu F1 istorijoje, tiesiogiai iš nugalėtojų pakylos.

Image

Tą dieną, kai Hamiltonas užsitikrino savo ketvirtąjį pasaulio titulą ir ore tvyrančią vakarėlių atmosferą, Hardwellas (dukart „World Number One DJ“) tada užėmė centrinę sceną, pasirodydamas prie supakuotos kaladėlės ir stendų.

Hardwellas sakė: „Man pasisekė koncertuoti geriausiuose pasaulio klubuose ir didžiuosiuose festivaliuose. Ši patirtis yra viena geriausių. Minios energija, vairuotojai ant pakylos ir miesto sutikimas švęsti F1 tikrai parodė Heineken kampanijos „Daugiau nei lenktynės“ galią.

Image

Olandijos DJ Hardwellas (R) ir „Red Bull“ kūrėjas Maxas Verstappenas 2017 m. Meksikos Grand Prix | © „EdelmanUK“

Pačiose lenktynėse Hamiltonas finišavo devintas, tačiau to pakako, kad jis taptų geriausiu britų lenktynininku istorijoje, pranokdamas tris titulus, kuriuos iškovojo seras Jackie Stewartas. Dabar jis prisijungia prie varžovų Sebastiano Vettelio ir prancūzo Alaino Prosto dėl keturių pasaulio titulų, o jį lenkia tik Michaelas Schumacheris (ant septynių titulų) ir Juanas Manuelis Fangio (penki).

Lenktynes ​​laimėjo „Red Bull“ ekipa Maxas Verstappenas, antrą vietą užėmė Hamiltono „Mercedes“ komandos draugas Valtteri Bottas, o trečiąją - Kimi Raikkonenas. Vairuotojams purškiant ir nuleidžiant įprastą šampaną, podiumo tarpsnis pasirodė taip, kad atsiskleistų Hardwellas, kuris, praleidęs dieną maišydamasis su F1 legendomis, gerbėjais ir dabartiniais vairuotojais, pratęsė vakarėlį miniai.